Baner Funduszy Europejskich

Urodziny dla dzieci!

Któż nie chciałby się choć na chwilkę zamienić w bajkowo- filmową postać?
Poszukiwacze skarbu, detektywi na tropie czy morska opowieść Vaiany to tylko namiastka!

Urodziny tematyczne dla najmłodszych:

Niewykły świat Vaiany,

Przenosimy się do hawajskiej krainy pełnej inspiracji, w prawdziwie letnim stylu. Takie urodzinki są kolorowe, kwiatowe, wesołe i pełne pozytywnej energii. Nie zabraknie motywu poszukiwania skarbu jakim jest serce Te-fiti, Matki tej wyspy.

Indiańskie plemię

Czyli prawdziwe indiańskie urodziny! Każdy z gości przejdzie tor przeszkód sprawdzający siłę, odwagę i zręczność. Po pomyślnym przejściu tej próby zostaną nadane prawdziwe indiańskie imiona, całość urozmaici malowanie „Bladych Twarzy” w tradycyjne, indiańskie wzory i odszukanie skarbu, który kiedyś przed laty zakopali Indianie dla swoich następców!

Ahoj Piraci

Przez chwilę poczujemy się pogromcami morskich wód i weźmiemy udział w poszukiwaniu skarbu. Okazuje się, że Kapitan Hak ukrył gdzieś na wyspie skarb zostawiając szczątkowe wskazówki, żeby go odnaleźć trzeba będzie odnaleźć elementy mapy.

Urodziny tematyczne dla nieco starszych:

Kapitan Jack Sparrow, czyli przygody Piratów z Karaibów

Podróżując natkną się na kilka przeszkód, aby dotrzeć do skrzyni skarbu, muszą się trochę natrudzić.

Sherlock Holmes, czyli detektyw na tropie,

Każdy z uczestników zabawy zamieni się w prawdziwego Detektywa, który usiłuje odnaleźć coś co zniknęło w dziwnych okolicznościach, gry, zagadki i tajemnice do rozwikłania, a wszystko tropem… jakim? Zagadka!

Zagubione Monety Czasu

Solenizant/ Solenizantka i goście stają przed wyzwaniem odnalezienia się w czasach zamierzchłych, cofamy się do czasów kiedy jedynym nośnikiem była kaseta, a odtwarzaczem magnetofon albo magnetowid.

Szczegóły oferty każdego bloku tematycznego:

 • zabawa prowadzona przez animatora
 • odnalezienie skrzyni ze skarbem, każde dziecko zabierze ze sobą do domu jego część
 • gry, zabawy, quiz muzyczny/tematyczny
 • pakiet powitalny (woda, owoc, rogalik na słodko)

Dodatkowe warsztaty

W ofercie oferujemy także dodatkowe warsztaty dla dzieci.
Każdy może wybrać coś dla siebie, przygotowaliśmy kilka warsztatów, które wpleciemy jako dodatek do fabuły spotkania!

Wake

Możliwość skorzystania z wyciągu 2.0. i 5.0., zachęcamy wszystkie dzieci, które już pływają, ale i te, które dopiero chcą zacząć przygodę z tym sportem. Cena uzależniona jest od terminu.

Aquator 25 zł/1 h/ os

– dla dzieci od 7 lat do 12 lat wyłącznie z opiekunem/rodzicem
– dla dzieci od 12 lat wyłącznie za pisemną zgodą rodziców

To konstrukcja dmuchana umieszczona na wodzie, uczestnicy mierzą się z legendarnym torem, który sprawdza determinację dążenia do celu, przy czym dostarcza wiele endorfin, zabawy i uśmiechu. Aquator jest bezpieczny, umieszczony na głębokości 3m, każdy uczestnik ma kamizelkę asekuracyjną. Liczy się jedynie dobra zabawa, a co można zrobić na torze? Przejść od startu do punktu mety, skakać, posiedzieć albo pośpiewać sto lat. Wszystko to pod czujnym okiem instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad.

Las w słoiku 85 zł/os.

Stwórz leśną mikrokrainę, ozdobę do domu, a może pomysł na prezent? Zajęcia dla dzieci oraz dla rodziców. Kultowy warsztat edukacyjny Las w słoiku to z pewnością obowiązkowa pozycja dla miłośników roślin i przyszłych ekologów.

Farbowanie Koszulek TIE – DYE- 40 zł/os.

Tie-dye ( z ang. wiązać – barwić) to metoda farbowania ubrań polegająca na składaniu ich w mniej lub bardziej określony sposób i w takiej postaci kolorowanie ich, by uzyskać pożądany wzór, za pomocą plam i zacieków.

Ekotorba 20 zł/os.

Stwórz własną ekotorbę, przy użyciu farb do materiałów i szablonów ozdobisz ekotorbę w taki sposób, aby pasowała do Twojego stylu!

Warsztaty pizzy 45 zł/os.

Warsztaty pizzy, które przeniosą dzieci do słonecznego Neapolu umożliwiając poznanie tajników wyrabiania włoskiego ciasta, a także udekorowania pizzy aromatycznym sosem z pomidorów oraz świeżymi składnikami dopełniającymi potrawę. Każdy mały kucharz otrzyma atrybuty prawdziwego pizzaiolo, niezbędne do przygotowania własnego wypieku.

Warsztaty czekolady 45 zł/os.

Warsztaty polegają na stworzeniu własnej czekolady, Szefowie Kuchni Przystań na Stawikach dołożą wszelkich starań, by każdy dodatek do stworzenia własnej czekolady był tym ulubionym i wprost wymarzonym, bo któż nie myślał o zjedzeniu czekolady własnego autorstwa?

Zestaw dekoracji urodzinowych

*możliwość rezerwacji 14 dni przed organizowanym przyjęciem

W naszej ofercie posiadamy:

 • balony z helem,
 • kolorowe talerzyki, kubeczki, serwetki,
 • zestawy balonów,
 • serpentyny,
 • rozety,
 • girlanda.

Pakiet standard 45 zł/os. (min. 8 os.)

Tematyczne urodziny,
2 h zabawy z animatorem,
Poczęstunek dla dzieci
+ dodatkowe warsztaty osobno płatne,
+ dekoracja osobno płatna.

Dodatkowe opcje:

 • Bransoletki świecące w ciemności 15 szt. – 12 zł
 • Tatuaże brokatowe dla 8 dzieci – 70 zł

Menu urodzinowe

Nie zabraknie też popularnych wśród dzieci przekąsek!

Mamy do wyboru mnóstwo ciekawy propozycji m.in. takich jak patery owoców, warzyw, wrapów czy naszych wypieków. Wszystkie pozycje przygotowywane są na miejscu, świeże z najlepszej jakości produktów. Wyznajemy zasadę dla każdego coś dobrego. Drodzy rodzice o Was też zadbamy, przygotowując w naszej Przystani loże dla Was i Waszych gości z pysznymi przekąskami, aromatyczną kawą czy herbatą. Wam też należy się chwila relaksu, postaramy się ją zapewnić.

URODZINY W TWOIM DOMU?

A jeśli obawiasz się, że ze względu warunków pogodowych impreza się nie odbędzie, a nie możesz jej przełożyć na inny termin, to możemy zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Twoim domu, zachowując klimat wyjątkowego świętowania!

Organizujesz urodziny dla dziecka w domu?

Wszystko dowieziemy na miejsce, tort, przekąski, dekoracje, zastawę. Potrzebujemy zaledwie troszkę przestrzeni i wprowadzimy Jubilata i gości w magiczny świat w Twoim domu!

Kolejną alternatywą są urodziny w pomieszczeniu wynajmowanym przez Wake Zone nieopodal naszej lokalizacji!

NASI PARTNERZY

Left arrow
Left arrow
Sosnowiec
Pepsi logo
Lech logo
Wakepro logo
Mystic logo