Baner Funduszy Europejskich

STAWIKI Z ŁYSKĄ I LISKIEM

Witajcie!

Przyglądając się otaczającej nas przyrodzie postanowiliśmy Wam ją pokazać w niecodzienny sposób. Przygotowaliśmy grę, która ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę i aktywne odkrywanie Stawików. Zawiera też liczne elementy edukacyjne. Każdego dnia spotykamy tutaj różne zwierzaki. Najczęstszym gościem są u nas Łyski, ale odwiedza nas też Lisek (raczej późnym wieczorem). Odwiedźcie nasz sklep. Tam czekają na Was mapki ze wskazówkami. Jeśli odnajdziecie wszystkie i uda Wam się ułożyć hasło, to kto wie może w recepcji będzie na Was czekać niespodzianka.  


POZNAJ BOHATERÓW ZE STAWIKÓW


Sprytny lisek
to dowcipny ssak uwielbia zagadki, przy tym jest bardzo pomocny. Otacza się przyjaciółmi i rodziną, nie lubi być sam. Lisek najbardziej lubi się bawić w nocy, a w ciągu dnia smacznie śpi. Słońce mu nie przeszkadza bo jego dom jest pod ziemią, mieszka w norkach.

Nieśmiała łyska to mądry ptaszek, który skupia się na osiąganiu celu, uwielbia się śmiać, jest płochliwa. Tak naprawdę bardzo lubi towarzystwo. Czasem Łyskę nazywają wodną kurką. Chociaż potrafi latach robi to rzadko to, bo najlepiej czuje się na wodzie. Przy brzegu ma swój dom, mieszka w gniazdach.

Oboje mieszkają na stawikach i mimo, że bardzo się od siebie różnią są przyjaciółmi i uwielbiają dobrą zabawę.
Psssst Grając w grę możecie zyskać DARMOWE WEJŚCIE NA PLAŻĘ.


Będziemy wdzięczni za Wasze wskazówki. Być może w przyszłości dołączą kolejni bohaterowie.

KOLOROWANKA ŁYSKA 01
KOLOROWANKA ŁYSKA 02
KOLOROWANKA LISEK 01
KOLOROWANKA LISEK 02

NASI PARTNERZY

Left arrow
Left arrow
Sosnowiec
Pepsi logo
Lech logo
Wakepro logo
Mystic logo